Battle for Texas

Belong Gaming Arenas, esporta un spēļu tehnoloģiju uzņēmuma Vindex meitasuzņēmums, ir sadarbojies ar Overwatch League franšīzes klubu Houston Outlaws gaidāmajā Overwatch League turnīrā Battle for Texas.

Līguma ietvaros Belong Gaming Arenas izveidos īpašu spēļu zonu šajā pasākumā un aprīkos to ar datoriem un perifērijas iekārtām, kas līdzīgas tām, kuras atrodamas Belong Gaming Arenas spēļu zālēs visā ASV. 

Kā teikts paziņojumā, partnerības mērķis ir nodrošināt, lai pasākuma laikā fani uz vietas varētu spēlēt Overwatch 2 PvP beta versiju. Šī zona būs pieejama pirms un pēc atklāšanas ceremonijas, kā arī visa pasākuma norises laikā. 

Turklāt Hjūstonas Outlaws apbalvos 50 klātesošos fanus ar piekļuvi Overwatch 2 PvP režīma beta versijai, kas tiks palaista 26. aprīlī. 

Vims Stokss (Wim Stocks), Belong Gaming Arenas Partnerattiecību un komercdarbības nodaļas SVP, runāja par šo paziņojumu: "Belong pamatā ir ideja par spēlētāju kopienu veidošanu vietējā līmenī, un "Battle for Texas" mums ir lieliska iespēja īstenot šo vīziju vienā no mūsu galvenajiem tirgiem, kur mums ir vietas Hjūstonā un Dalasā, un vēl būs citas.

"Mēs ar nepacietību gaidām iespēju sadarboties ar [Hjūstonas Outlaws mātesuzņēmumu] Beasley Esports un papildināt jau tā neticamo pasākuma pieredzi."

Sezonas atklāšanas turnīrs, kurā Hjūstonas Outlaws sacentīsies ar Dalasas Fuel, notiks 6. maijā jaunajā Tech Port Arena arēnā Sanantonio, Teksasas štatā. Šis būs jau piektais pasākums, kurā pirmo reizi klātienes skatītāju priekšā tiks demonstrēta Overwatch 2 spēle.

Belong Gaming Arenas pievienojas tādām kompānijām kā Respawn Entertainment, H-E-B Grocery Company un Wingstop kā pasākuma partneri.

Lori Burgess, Beasley Esports COO, komentēja: "Ņemot vērā tik nozīmīgu notikumu kā šī gada Overwatch līgas sākums, mēs vēlējāmies tam līdzināties un atdot to saviem faniem, kuri mūs atbalstīja jau no paša sākuma," sacīja B. 

"Mēs zinām, ka fani ir ļoti gaidījuši Overwatch 2 PvP, un sadarbība ar Belong mums palīdzēs to izdarīt. Cīņa par Teksasu nebūs tikai jaunās Overwatch līgas sezonas sākums, bet gan īsta debija, kas parādīs, ko fani var sagaidīt no šīs spēles, mūsu komandas un visas kopienas kopumā." 

Esports Insider raksta: Šī partnerība noteikti iepriecinās daudzus līdzjutējus. Viņi ne tikai varēs beidzot pirmo reizi divu gadu laikā klātienē redzēt Overwatch darbību, bet arī pirmo reizi tieši spēles norises vietā varēs izmēģināt ilgi gaidīto Overwatch 2 - lielisks veids, kā sākt jauno sezonu.