Pasaules esporta turnīru organizators BLAST Premier ir paziņojis par sadarbību ar Dānijas kuģniecības un loģistikas uzņēmumu A.P. Moller-Maersk (Maersk).

Maersk kļūs par BLAST CS:GO turnīru sponsoru līdz 2022. gada sezonas beigām, un Maersk zīmols būs redzams uz BLAST Premier digitālajiem un fiziskajiem līdzekļiem. 

Šī ir Maersk, viena no lielākajām kuģniecības kompānijām pasaulē, pirmā lielā ilgtermiņa sadarbība esporta jomā. Maersk un BLAST pirmo reizi sadarbojās, kad Maersk sponsorēja BLAST Fall Final 2021. gada novembrī Kopenhāgenā.

Maersk un BLAST sadarbosies MVP segmentā, kurā katra turnīra labākie spēlētāji saņems Maersk zīmola trofeju. Abi uzņēmumi paziņoja, ka mērķis ir izveidot "integrētas digitālās kampaņas", kas priecētu līdzjutējus.

Olivers Klārks, BLAST komercdirektors, teica: "Mēs esam gandarīti, ka varam atkal sveikt tādu pasaulē ļoti cienījamu zīmolu kā Maersk. Koncentrējoties uz līdzjutēju vadītu personisku un digitālu pieredzi, lai iesaistītu Counter-Strike kopienu, mēs ceram, ka izdosies attīstīt populāro MVP segmentu no pagājušā gada Fall Final Copenhagen.

"Tāda neendēmiska zīmola kā Maersk pievienošanās ir apliecinājums tam, ka partneri ārpus spēļu un esporta jomas uzskata, ka sadarbība ar BLAST Premier ir vērtīga."

Samuel Poulter, A.P. Moller-Maersk korporatīvā zīmola nodaļas vadītājs, teica: "Mēs lepojamies, ka jau otro gadu pēc kārtas esam BLAST sponsors. Mēs izvēlējāmies sponsorēt MVP, lai novērtētu šajā sporta veidā nepieciešamās milzīgās prasmes un taktisko inteliģenci, kā arī lai iesaistītos un mijiedarbotos ar līdzjutējiem, kuri patiesi aizraujas ar savām komandām un spēlētājiem."

Esports Insider saka: Maersk ir viens no lielākajiem transporta uzņēmumiem pasaulē, un uzņēmuma atbalsts BLAST pasākumiem ir liels panākums turnīra organizatoriem. Tas ir loģisks solis pareizajā virzienā abām pusēm, kā arī apsveicams neendēmisks sponsors BLAST Premier turnīriem.