Tā kā esporta pasaule turpina attīstīties, pieaug arī likmju tirgu klāsts, kas pieejams spēlētājiem. Tradicionālā tiešsaistes bukmeikerā, piemēram, online casino 777, jūs atradīsiet dažādas iespējas veikt likmes uz esportu. Lai gan pieejamie likmju veidi var atšķirties atkarībā no spēles, uz kuru jūs liekat likmes, ir daži kopīgi tirgi, kurus jūs atradīsiet lielākajā daļā spēļu. Tās ir likmes uz spēles uzvarētājiem, "first blood" (pirmā nogalināšana spēlē) un handikapa likmes (kad viena komanda sāk ar virtuālu pārsvaru). Turklāt daudzi bukmeikeri piedāvā arī tiešraides derības par esporta spēlēm, sniedzot iespēju veikt likmes uz spēlēm to norises laikā. Tā kā ir pieejams tik daudz iespēju, noteikti atradīsiet esporta derības, kas atbilst jūsu interesēm un budžetam.

Source: lolesports.com

TURNĪRA UZVARĒTĀJS


Šīs tiešās likmes ir ļoti populāras, jo tās var veikt jebkurā laikā, pat krietni pirms tādām vadošajām sacensībām kā The International, DreamHack vai Intel Extreme Masters. Tās ir vienkārši likmes uz sacensību uzvarētāju. Tātad, ja uzskatāt, ka kāda komanda uzvarēs, veiciet šo likmi. Bieži vien likmes ir visizdevīgākās, kad līdz notikumam vēl nav pagājis ilgs laiks, jo daudz kas var mainīties.

Šajos turnīros var būt sarežģīti prognozēt tiešo uzvarētāju, taču, ja esat gatavs veikt lielu izpēti un meklēt padomu, pētot notikumus, parasti varat gūt pienācīgu peļņu, prognozējot tiešo uzvarētāju esporta sacensībās.

IZVĒRTĒTĀJS


Šis, iespējams, ir visvienkāršākais esporta likmju veids, un to var izmantot visdažādākajām spēlēm. Sākot ar likmju izdarīšanu par to, kurš uzvarēs World of Tanks mačā, līdz pat pēdējā brīža likmes izdarīšanai uz PlayerUnknown's Battlegrounds fināla kārtu, ir skaidrs, ka spēles uzvarētāja likmes ir labs veids, kā sākt ar likmēm par esportu.

Maču uzvarētāju likmes var veikt pirms notikuma sākuma, taču tās ir arī visbiežāk sastopamais likmju veids, ko atradīsiet, ja tādās vietnēs kā esportsbetting.com noklikšķināsiet uz sadaļas Live Esports. Lai gan šīs likmes ir vienkārši izdarāmas, ir nepieciešamas zināmas zināšanas, lai zinātu, kuras likmes var dot jums visizdevīgāko rezultātu. Dažām spēlēm ir diezgan vienādi koeficienti, jo bukmeikerim nav pietiekamu zināšanu par komandām. Vienmēr ir vērts salīdzināt dažādu vietņu izredzes, jo tās var diezgan ievērojami atšķirties.

Spēles uzvarētāju izredzes mainās diezgan ātri, kamēr notiek spēle. Ja jūs varat sekot līdzi likmju likmju koeficientu izmaiņām tiešraidē, tad jūs varat iegūt labu darījumu ar visvienkāršākā veida esporta likmēm. Ir dažādi likmju veidi uz spēles uzvarētāju, bet šis ir visvienkāršākais - vienkārši izlemt, kurš, jūsuprāt, uzvarēs.

KAS IR "MONEYLINE"?


Dažreiz, kad jūs aplūkojat tiešās likmes, tad "moneyline", visticamāk, būs termins, ko jūs bieži redzēsiet. Būtībā tas ir tas pats, kas tiešās likmes. Jūs likmējat uz to, kura komanda uzvarēs bez punktu starpības vai citiem likmju nosacījumiem. Jums nav jābrīnās, ja šis termins tiek lietots tā vietā.

GRUPAS UZVARĒTĀJS VAI GRUPAS UZVARĒTĀJS


Vēl viens esporta likmju veids, uz kuru varat vērst uzmanību, ir turnīra kronšteina vai grupas uzvarētājs. Tā ir diezgan līdzīga likmei uz kopējo turnīra uzvarētāju, taču uz uzvarētāju citā turnīra posmā. Līdzīgi kā ar turnīriem, pastāv riski, kas saistīti ar plašāka mēroga likmēm. Tomēr dažkārt uz šīm likmēm var iegūt pienācīgas likmes. Šīs pārspīlētās likmes nav tik plaši izplatītas, taču tās var atrast lielākajos turnīros.