League of Legends players

 

LEC atgriež tiešraides auditoriju uz vienu sēriju, jo sacensības tuvojas Spring Split finālam.

Riot Games publicēja paziņojumu presei, kurā paskaidrots, ka viņi ir pārliecināti, ka var droši noorganizēt pasākumu ar tiešraides auditoriju, lai gan dalībnieku skaits joprojām būs ierobežots. "Lai gan mēs cieši uzraugām notiekošo COVID-19 pandēmiju, mēs beidzot esam pārliecināti, ka varam nodrošināt drošu vidi mūsu faniem, lai vienreizējā pasākumā svinētu 2022. gada pavasara finālu. Lai nodrošinātu visaugstāko drošību, mēs ierobežojam apmeklētāju skaitu."

Fani ātri norādīja, ka ir vīlušies, ka tikai lielajā finālā būs skatāma tiešraide, bet play-off turnīrā tā nav darīts. Saskaņā ar Riot teikto tas ir drošības apsvērumu dēļ. "Drošība joprojām ir mūsu prioritāte numur viens, tāpēc mēs veicam nelielus, pakāpeniskus pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu tik ļoti trūkstošās auditorijas reintegrācija notiek pēc iespējas raitāk. Fanu atgriešana studijā kontrolētā veidā ir prasījusi daudz plānošanas, un 2022. gada LEC pavasara sezonas fināls ir pirmā iespēja, kas mums ļauj to izdarīt droši."

Pirmā play-off spēles nedēļas nogale šobrīd jau ir noslēgusies. Rogue pārspēja Misfits Gaming, bet Fnatic uzvarēja G2 Esports, abiem ar 3-1. Zaudētāju grupā Vitality pēc trillera ar 3-2 izslēdza Excel. Nākamajā kārtā G2 spēkosies ar Vitality, uzvarētājs tiksies ar Misfits, savukārt Rogue un Fnatic aizvadīs dueli pusfinālā.