Valorant-pro-players

 

Tas, no kā daudzi baidījās, kļuva par realitāti, jo FunPlus Phoenix nevar piedalīties VCT Masters Reikjavīkā kara Ukrainā dēļ.

Saistībā ar karu Ukrainā un Krievijas iebrukumu papildus COVID-19 noteikumiem ir spēkā daudzi ceļošanas ierobežojumi. Tā rezultātā FunPlus Phoenix nevarēja piedalīties VCT Masters Reikjavīkā. Komandas sastāvā ir viens spēlētājs no Ukrainas (ANGE1) un divi Krievijas spēlētāji (Shao un SUYGETSU). Komanda Liquid, kas finišēja ceturtajā vietā, ieņems savu vietu Masters turnīrā.

VCT EMEA publicēja paziņojumu par šo jautājumu, paskaidrojot situāciju. "Iespējas ietvēra sarakstu bloķēšanas loga pagarināšanu, ārkārtas aizstāšanas noteikumu atvieglošanu un sakaru uzturēšanu ar attiecīgajām valdības amatpersonām, lai nodrošinātu vīzas un ceļošanas atļaujas. Diemžēl ne savas vainas dēļ FunPlus Phoenix nevarēs nodrošināt pilnu sastāvu. Lai gan mēs vēlamies būt pēc iespējas pretimnākošāki, godīguma dēļ pret visiem sacensību dalībniekiem ir nepieciešams nodrošināt minimālu sarakstu nepārtrauktību."

Riot Games norāda, ka FunPlus Phoenix joprojām saņems VCT punktus un daļu no balvu fonda, lai saglabātu konkurētspēju. Sacensības norisināsies no 10. līdz 24. aprīlim. Tā kā FunPlus Phoenix tagad nevar piedalīties, EMEA pārstāvji ir G2 Esports, Fnatic un Team Liquid.